cennik

Pielęgnacja twarzy
Zabiegi pielęgnacyjne
 
Intraceuticals  480 zł
Intraceuticals  480 zł
Intraceuticals z atoxelene 450 zł
Mikrodermabrazja twarz    245 zł
Mikrodermabrazja twarz + szyja      290 zł
Mikrodermabrazja twarz + szyja + dekolt     340 zł
   
Masaże specjalistyczne  
Zoga face z Kobido
Zoga Face Integration (yoga dla mięśni twarzy) to manualne estetyczne modelowanie twarzy charakteryzujące się spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.
465 zł
Japoński masaż Kobido
Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.
295 zł
Zoga face integration
Zoga Face Integration (yoga dla mięśni twarzy) to manualne estetyczne modelowanie twarzy charakteryzujące się spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.
370 zł
Drenaż twarzy  165 zł
   
Peelingi chemiczne  
MANDELAC PEEL (MEDIDERMA) - zabieg odświeżająco-rozświetlający 295 zł
ACNE LIFT PEEL SOLUTION (IMAGE) - zabieg na trądzik i zmiany zapalne 295 zł
VITAL C (IMAGE) – zabieg z 30 %witaminą C - rozświetlający, uszczelniający naczynia  325 zł
FERULAC CLASSIC + WITAMINA C (MEDIDERMA) - zabieg antyoksydacyjny, fotoprotekcyjny dla skóry wrażliwej 375 zł
   
   
Luksusowa linia VALMONT   
Masaż twarzy VALMONT 260 zł
Płat kolagenowy VALMONT 430 zł
Masaż twarzy + płat kolagenowy VALMONT 595 zł
   
Pielęgnacja uzupełniająca  
Henna brwi 40 zł
Henna rzęs 40 zł
Henna komplet z regulacją 110 zł
Henna i regulacja brwi 75 zł
Regulacja brwi 40+ zł
Przekłuwanie uszu (bez kolczyka) 80 zł
Przekłuwanie uszu (z kolczykami) od 175 zł
Świecowanie uszu 110 zł
   
Dodatki do zabiegów
 
Oczyszczanie manualne przy zabiegu   105 zł
Peeling kawitacyjny przy zabiegu   75 zł
   
Pielęgnacja dłoni
Manicure bez malowania / z odżywką 80 zł
Manicure z malowaniem 100 zł
Manicure hybrydowy / zdjęcie hybrydy zakładanej w naszym salonie gratis 150 zł
Manicure japoński 130 zł
Manicure paznokci  na żelu 130 zł
Manicure paznokci na żelu z hybrydą 160 zł
Manicure expres 55 zł
Założenie żelu 240 zł
Założenie żelu z hybrydą 270 zł
Manicure Phenom - lakier szybko schnący 100 zł
Uzupełnienie żelu z malowaniem 180 zł
Uzupełnienie żelu z hybryda 200 zł
Uzupełnienie żelu bez malowania 170 zł
Zdjęcie żelu 65 zł
Zdjęcie żelu + manicure 120 zł
Naprawa 1 paznokcia 30+ zł
Zdjęcie hybrydy 55 zł
Opiłowanie 45 zł
Opiłowanie + odżywka 45 zł
Malowanie z opiłowaniem /dłonie 55 zł
Malowanie hybryda + opiłowanie 95 zł
Samo malowanie hybryda 85 zł
Parafina na dłonie 65 zł
Pielęgnacja stóp
Pedicure bez malowania  145 zł
Pedicure z malowaniem paznokci  165 zł
Pedicure z malowaniem paznokci  165 zł
Pedicure hybrydowy (zdjęcie hybrydy zakładanej w naszym salonie gratis)  185 zł
Pedicure Jessica z maską  170 zł
½ pedicure z malowaniem 125 zł
½ pedicure bez malowania 105 zł
½ pedicure hybrydowy  155 zł
Malowanie 60 zł
Malowanie + opiłowanie 85 zł
Opiłowanie + malowanie hybryda 115 zł
Parafina 65+ zł
Kwasy na stopy - Callus 50 zł
Depilacja woskiem
Nogi  180 zł
Łydki  110 zł
Całe nogi z linią bikini 215 zł
Linia bikini 110+ zł
Bikini głębokie 130+ zł
Ręce 130 zł
Plecy  165 zł
Pachy  105 zł
Wąsik 60 zł
Bródka 80 zł
Depilacja Lycon
Linia bikini  120+ zł
Bikini głębokie  150+ zł
Pachy  115 zł
Wąsik  50 zł
Bródka  55 zl
Brwi 65 zł
Nos  60 zł
Uszy  65 zł
Depilacja pastą cukrową
Pachy 125 zł
Bikini  160 zł
Bikini  160 zł
Plecy (męskie) 285 zł
Masaże
Masaż leczniczy
To połączenie różnorodnych technik dla osiągnięcia efektu terapeutycznego. Pomaga zniwelować bóle i napięcia różnego pochodzenia. Czas masażu 60 min.
230 zł
Masaż relaksacyjny 1 / 1,5 h
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Więcej: http://infozdrowie24.pl/temat/zdrowie/masa%C5%BC+relaksacyjny Czas masażu 60 - 90 min.
210 - 280 zł
Masaż relaksacyjny 1 / 1,5 h
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Więcej: http://infozdrowie24.pl/temat/zdrowie/masa%C5%BC+relaksacyjny Czas masażu 60 - 90 min.
210 - 280 zł
Drenaż limfatyczny (60 min)
Masaż usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Zalecany w leczeniu obrzęków i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyspiesza proces oczyszczania organizmu.. Czas masażu 60 min.
240+ zł
Masaż klasyczny (Szwedzki)
Jest najpopularniejszą formą masażu. Wykorzystuje się w nim różnorodne techniki łagodzące napięcia mięśniowe i bóle stawowe. Czas masażu 60 min.
210 zł
Masaż miodem
Może mieć działanie pobudzające i głęboko relaksujące. Naturalny miód doskonale oczyszcza, odżywia i regeneruje skórę. Wzmacnia naczynia krwionośne i działa antycellulitowo. Czas masażu 60 min.
210+ zł
Masaż bańką chińską
Intensywny masaż antycellulitowy uelastycznia i wygładza skórę. Rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, ułatwiając penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry. Czas masażu 60 min.
190 zł
Ratnaabhyanga - gorące kamienie
Masaż całego ciała i twarzy gorącymi kamieniami półszlachetnymi i kryształami górskimi, na oleju ajurwedyjskim i olejkach aromatetapii. Czas masażu 90 min.
360 zł
Ratnaabhyanga - gorące kamienie
Masaż całego ciała i twarzy gorącymi kamieniami półszlachetnymi i kryształami górskimi, na oleju ajurwedyjskim i olejkach aromatetapii. Czas masażu 120 min.
460 zł
Masaż peelingujący
Polega na połączeniu masażu relaksacyjnego lub wspomagającego wyszczuplanie z peelingiem, który usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Intensywnie ujędrnia ciało i wspomaga redukcję cellulitu, nawilża oraz odżywia przesuszoną skórę a. Czas masażu ok 60 min.
240 zł
Masaż karku 130 zł
Masaże orientalne:  
Masaż lomi lomi
Tradycyjny masaż hawajski wykonywany głównie przedramionami w rytmie tanecznej muzyki. Bardzo płynne ruchy wywołują stan głębokiego relaksu. Idealny dla osób żyjących w stresie, z chronicznymi bólami głowy, z objawami lękowymi i problemami ze snem. Czas masażu 90 min.
360 zł
Masaż marokański
Wywodzi się z rytuału Hammam. Jest odprężającym masażem całego ciała na ciepłym oleju ziołowym, ma działanie głęboko relaksujące i wyciszające. Doskonały dla osób zmęczonych, zestresowanych, z napięciami mięśniowymi. Czas masażu 60 min.
280 zł
Kalifornijski masaż czekoladą
Masaż naturalną gorącą czekoladą i olejem kokosowym. Ciepła czekolada ma właściwości rozluźniające, ujędrniające skórę i odżywcze. Dodatkowo zapach czekolady wprowadza w stan głębokiego relaksu. Czas masażu 60 min.
280 zł
Masaż Tajski stóp
Masaż ten powoduje rozładowane napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, jednocześnie dając zastrzyk energii. Czas masażu 50 min.
200 zł
Masaż bambusami antycelulitowy
Masaż wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Działa drenująco, modelująco, usuwa napięcie mięśniowe oraz nagromadzone toksyny. Czas masażu 60 min..
280 zł
Masaże Ayurvedyjskie: (Ajurwedyjskie) – masaże wschodu:  
Abhyanga
Jeden z najważniejszych masaży ayurvedyjskich. Działa oczyszczająco, regenerująco i odmładzająco. Wykorzystywane oleje ziołowe na bazie czarnego sezamu wpływają na układ krążenia, system nerwowy i odpornościowy. Rodzaj ciepłego oleju dostosowany jest do typu osobowości. Stymulacja punktów „marma” poprawia funkcjonowanie wszystkich organów. Czas masażu 60 min.
280 zł
Udvartana
Rytuał ayurvedyjski wykorzystujący ziołowe proszki i oleje indyjskie. Niezwykle skuteczny masaż oraz peeling jednocześnie. Działa oczyszczająco, antycellulitowo i przeciwzapalnie. Zalecany u osób z nagromadzoną wodą, toksynami oraz napięciami mięśniowymi. Czas masażu 75 min.
400 zł
Ayurvedyjski masaż twarzy, głowy, obręczy barkowej 190 zł
Zabiegi terapeutyczne
Masaż tkanek głębokich
Bardzo spokojny masaż mięśniowo- powięziowy. Przynosi bardzo szybkie rezultaty w problemach elastyczności ruchowej i mocnych napięciach mięśniowych. Czas zabiegu 55 min.
230+ zł
Fibroliza mięśniowo-nerwowa
Metoda ta opiera się na pogłębionej znajomości anatomii palpacyjnej, służy do uwalniania miejsc niedostępnych przy zwykłej pracy palpacyjnej. Wykorzystuje specjalne narzędzie w postaci haczyka, co pozwala na przywracanie ruchomości tkankowej w różnych płaszczyznach ślizgu mięśniowo-powięziowego. To właśnie techniki pracy mięśniowo-powięziowej przez fibrolizę z wykorzystaniem haczyków (czyli tzw. haczykowanie). Jest to sposób leczenia bólu układu ruchu polegający na uwalnianiu zrostów ciałek drażniących, umiejscowionych międzypowięziowo za pomocą mobilizacji przy użyciu przykładanych do skóry haczyków. Czas zabiegu 60 min. 85  min
230zł - 300 zł
Fibroliza mięśniowo-nerwowa
Metoda ta opiera się na pogłębionej znajomości anatomii palpacyjnej, służy do uwalniania miejsc niedostępnych przy zwykłej pracy palpacyjnej. Wykorzystuje specjalne narzędzie w postaci haczyka, co pozwala na przywracanie ruchomości tkankowej w różnych płaszczyznach ślizgu mięśniowo-powięziowego. To właśnie techniki pracy mięśniowo-powięziowej przez fibrolizę z wykorzystaniem haczyków (czyli tzw. haczykowanie). Jest to sposób leczenia bólu układu ruchu polegający na uwalnianiu zrostów ciałek drażniących, umiejscowionych międzypowięziowo za pomocą mobilizacji przy użyciu przykładanych do skóry haczyków. Czas zabiegu 60 min 85 min
230zł - 300 zł
Terapia manualna
Terapia korygująca różnego rodzaju zablokowania w całym układzie ruchu: kręgosłupie oraz w stawach obwodowych. Wskazana przy braku prawidłowego zakresu ruchu mięśniowego oraz stawowego. Czas zabiegu 30-60 min.
210 zł
Korekta halluksów/ostrogi piętowej
Bezinwazyjna metoda mobilizacji oraz manipulacji zespołów stawowych połączona z technikami rozluźniającymi tkanki miękkie. Czas zabiegu- 60 min.
210 zł
Kinesiotaping
Polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi plastrami w celu złagodzenia bólu, rozluźnienia mięśni oraz zapobiegania kontuzjom. Może być wykonywany również kobietom w ciąży.
od 60 zł
Terapia czaszkowo-krzyżowa (Craniosacralna) Czas zabiegu- 60 min. 210 zł
Terapia czaszkowo-krzyżowa (Craniosacralna) Czas zabiegu- 90 min. 300 zł
   
   
 
Endermologia LPG
1 zabieg ok 45 min 180 zł ( + 100 zł kostium)
Seria 5 zabiegów 900 zł
Seria 10 zabiegów 1800 zł
Endermologia to zabieg wykonywany w specjalnym stroju z wykorzystaniem oryginalnego sprzętu LPG.

W efekcie serii zabiegów:
• Można utracić od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodach ciała
• Dochodzi do redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry
• Niwelowane są złogi tłuszczowe
• Następuje zmniejszenie widoczności i poprawa elastyczności rozstępów
• Tłuszcz jest „ usuwany” z tak zwanych miejsc opornych na dietę i ćwiczenia fizyczne
• Mięśnie zostają rozluźnione a skóra staje się gładsza
 
Pielęgnacja ciała
   
   
Marka DIEGO DALLA PALMA  
Diego Anti - Celulit wyszczuplający  (120 min) 450+ zł